Fernandez Arman litografi

259647

ARMAN, Fernandez (Frankrike, född 1928): Komposition med fioler, signerad Arman, numrerad 36/200, färglitografi, bladmått ca 64x50 cm

Fack 3

Fernandez Arman litografi

Budhistorik (12 bud)
1397740
1390649
1397715
1390649
1396283
950

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.