Fernandez Arman litografi

259646

ARMAN, Fernandez (Frankrike, född 1928): Komposition med fioler, signerad Arman, numrerad 55/150, färglitografi, bladmått ca 96x66 cm

Fack 3

Fernandez Arman litografi

Budhistorik (19 bud)
1397541
1397480
1 900
1396854
1 800
1394988
1 700
1395734
1 700

Slutpris SEK:
191 EUR, 215 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.