Nils Kölare oljemålning

259643

KÖLARE, Nils (1930-2007): Komposition, signerad N. Kölare, olja på duk, ca 114x103 cm

Konst, Måleri

Rum 17

Nils Kölare oljemålning

Budhistorik (5 bud)
1396104
6 400
1391255
3 800
1391190
3 600
1391071
3 400
1390653
3 200

Slutpris SEK:
6 400
613 EUR, 720 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.