Soffbord med mosaikskiva

259636

SOFFBORD, 1950-/60-tal, teak, etikettmärkt EJM nr 165, skiva med inläggningar av mosaik, svärtade ben med mässingsavslut, höjd 56, 105x60 cm

Slitage, fläckar

Rum 7

Soffbord med mosaikskiva

Budhistorik (9 bud)
1397223
1395107
850
1395106
700
1395105
600
1393127
550

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.