Fåtölj med fotpall

259632

FÅTÖLJ med fotpall, 1970-tal, klädd i senapsgult skinn, ben och hjultrissor i stål

Slitage

Rum 10

Fåtölj med fotpall

Budhistorik (13 bud)
1398192
1398144
1398190
1398144
950
1398123
900

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.