Olle Bonnier tuschteckning

259628

BONNIER, Olle (född 1925): Komposition, signerad och daterad Bonnier 21.7 -57, tusch, bladmått ca 21x122 cm, ramad

Något gulnat papper

Konst, Måleri

Rum 5

Olle Bonnier tuschteckning

Budhistorik (24 bud)
1397782
3 400
1397776
3 200
1397776
2 800
1397775
2 600
1397775
2 400

Slutpris SEK:
3 400
324 EUR, 365 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.