Parporträtt

259625

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, parporträtt, 1800-tal efter äldre förlaga, föreställande Sten Sture d.y. och dennes gemål Christina Gyllenstierna, olja på duk, 60x46 cm

dukskador

Konst, Måleri

Rum 2

Parporträtt

Budhistorik (23 bud)
1397429
6 600
1397190
6 400
1396779
6 200
1394802
6 000
1396778
5 800

Slutpris SEK:
6 600
632 EUR, 743 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.