Damarbetsbord

259621

DAMARBETSBORD, England, 1800-talets andra hälft, målad japoniserande dekor, insida med lackmålning, höjd 75, 52x36 cm

slitage, nyckel saknas

Rum 2

Damarbetsbord

Budhistorik (9 bud)
1397467
1397198
1 700
1396526
1 600
1396449
1394827

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.