Orientmatta semiantik

259609

ORIENTMATTA, Tabriz, semiantik, ca 366x264 cm

Jämnt slitage, kortsidor mes smärre skador

Mattor/Textilier

Rum 3

Orientmatta semiantik

Budhistorik (18 bud)
1400762
3 200
1400743
1400729
2 800
1400727
2 600
1400725
2 400

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.