Byrå 1900-tal

259608

BYRÅ, 1930/40-tal, beslag i mässing, stenskiva, bonad björkfanér med intarsia, 2 lådor, höjd 74, 76x43 cm

Nyckel saknas, slitage, skiva fastlimmad

Rum 8

Byrå 1900-tal

Budhistorik (12 bud)
1396589
1396290
1396290
1 900
1394814
1 800
1396289
1 700

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.