Skål med lock K Anderson

259604

SKÅL MED LOCK, nysilver, K Anderson, Stockholm 1900-talets början, diameter 21,5 cm

Bruksslitage

Diverse

Monter 11

Skål med lock K Anderson

Budhistorik (4 bud)

1396185
450
1396055
1394614
1391502

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.