Kopparstick ramar 1700-tal

259597

KOPPARSTICK, 4 st, 1700-tal, "La Mere Laborieuse", "La Gouvernante", "Le Negligé", "Le Benedicite", Simeon Chardin, RAMAR

Fuktfläckar, ramar med slitage och bortfall

Fack 5

Kopparstick ramar 1700-tal

Budhistorik (30 bud)
1394591
8 200
1397583
8 000
1394591
7 400
1397582
7 200
1394591
6 600

Slutpris SEK:
8 200
826 EUR, 938 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.