Theo Tobiasse litografier

259593

TOBIASSE, Theo (Frankrike, född 1927) (3 st): Komposition, signerad Theo Tobiasse, 6/150, 6/150 resp 6/150, färglitografi, vardera ca 42x58 cm

Rum 5

Theo Tobiasse litografier

Budhistorik (4 bud)

1396816
3 200
1396361
2 400
1390647
1390632
1 800

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.