Lisa Rinnevuo färglitografi

259590

RINNEVUO, Lisa (född 1972): Figurkomposition, signerad Lisa Rinnevou, färglitografi, 37/250, 21x24 cm

Rum 4

Lisa Rinnevuo färglitografi
Budhistorik (22 bud)
1397666
1 700
1397148
1 600
1396969
1397147
1 400
1396969
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.