Karl Dahlqvist oljemålning

259587

DAHLQVIST, Karl (1900-71): Blomsterstilleben, signerad och daterad Karl Dahlqvist 1963, olja på pannå, 46x61 cm

Konst, Måleri

Rum 17

Karl Dahlqvist oljemålning

Budhistorik (6 bud)
1397505
700
1397493
650
1397503
650
1397493
1396421

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.