Soffa

259584

SOFFA, 1900-talets andra hälft, Chesterfield, brunt skinn, längd ca 160 cm

Slitage

Rum 5

Soffa

Budhistorik (7 bud)
1397365
1 300
1396738
1396323
1396736
1396323

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.