Soffa

259583

SOFFA, 1900-talets andra hälft, Chesterfield, brunt skinn, längd ca 212 cm

Slitage

Rum 5

Soffa

Budhistorik (8 bud)
1397738
1397734
1 400
1395011
1 300
1395010
1395009

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.