Max Walter Svanberg akvarell och gouache

259568

SVANBERG, Max Walter (1912-1994): Komposition med häst och kvinna, signerad Max Walters -48, akvarell och gouache, 37x45 cm

Konst, Måleri

Kundcenter

Budhistorik (10 bud)
1397283
5 600
1397278
3 600
1397276
2 600
1396985
2 400
1394956

Slutpris SEK:
5 600
536 EUR, 630 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.