Max Walter Svanberg kulspetsteckning

259567

SVANBERG, Max Walter (1912-1994): "Imaginärt Möte", signerad och daterad Max Walters 67, kulspetsteckning, 28x20 cm

Konst, Måleri

Rum 14

Budhistorik (24 bud)
1397533
8 400
1397532
8 200
1397529
8 000
1397531
7 800
1397529
7 600

Slutpris SEK:
8 400
805 EUR, 945 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.