Oljemålning

259566

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Man med pipa, otydligt signerad och daterad 1924, 58x49 cm

Konst, Måleri

Rum 6

Oljemålning

Budhistorik (7 bud)
1395497
600
1395457
550
1395496
500
1395457
450
1395495

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.