Einar Jolin akvarell

259565

JOLIN, Einar (1890-1976): Landskap med hjort, signerad Jolin, akvarell, 37x29 cm

Konst, Måleri

Rum 1

Einar Jolin akvarell

Budhistorik (16 bud)
1397508
2 400
1396263
1392923
1396262
1392923
1 700

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.