Lennart Jirlow gouache på nota

259564

JIRLOW, Lennart (född 1936): Man med blomsterbukett, osignerad, gouache på nota från café restaurant La Giberne Paris, 22x10,5 cm
PROVENIENS: Kvitto ā tergo Galleri Berlin, Visby

Ändringar/tillägg
Osignerad

Konst, Måleri

Monter 14

Budhistorik (7 bud)
1396867
5 800
1392343
5 600
1392343
5 400
1396764
5 200
1392343

Slutpris SEK:
5 800
560 EUR, 636 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.