Lenny Clarhäll skulptur

259559

CLARHÄLL, Lenny (född 1938): Skulptur/stol, bemålat trä i form av omfamnande kvinnofigur, signerad lenny Clarhäll, höjd 149 cm

Bruksslitage, färgbortfall, sprickor

Konst, Skulptur, Diverse

Rum 1

Lenny Clarhäll skulptur

Budhistorik (6 bud)
1397237
1397236
900
1397235
550
1397150
1396229

Slutpris SEK:
105 EUR, 118 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.