Lisa Larson figurin

259557

FIGURIN, Lisa Larson, Gustavsberg, signerad Lisa L K-studion, daterad 98, höjd ca 19 cm

Keramik/Porslin

Monter 11

Lisa Larson figurin

Budhistorik (7 bud)
1394219
750
1393758
700
1393758
650
1393472
600
1393472

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.