Gunnar Nylund vaser

259555

VASER, 3 st, Gunnar Nylund för Rörstrand, höjd ca 23-29 cm

Smärre repor/märken, största kannans hänkel med obetydligt glasyrnagg

Keramik/Porslin

Monter 11

Gunnar Nylund vaser

Budhistorik (4 bud)

1397129
1396508
1394286
950
1392528

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.