Bertil Bull Hedlund etsningar

259549

HEDLUND, Bertil Bull (1893-1950): (3) "Vårkväll", "Krabbor" och "Kustlandskap" signerade Bertil Bull Hedlund, etsningar, varierande mått
2 oramade

Fack 8

Bertil Bull Hedlund etsningar

Budhistorik (1 bud)

1391405
2014-08-14 01:24:50

2014-08-19 kl 17:40
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.