Taklyktor gustaviansk stil

259544

TAKLYKTOR, 2 st, 1900-tal, gustaviansk stil, fasettslipat glas, stomme i mässing, elektrifierade, höjd inklusive kedja ca 88-90 cm

Smärre slitage, en dekorknopp saknas

Belysning

Rum 9

Taklyktor gustaviansk stil
Budhistorik (21 bud)
1396091
1396397
1396091
3 800
1395665
3 600
1396083
3 400

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.