Bord Jonas Bohlin

259541

BORD, 1900-talets slut, Jonas Bohlin, etikettmärkt Jonas Bohlin Design Stockholm, läderklädd skiva, höjd 75, 140x140 cm

Skiva med fläckar, bruksslitage

Möbler, Design

Bord Jonas Bohlin

Budhistorik (8 bud)
1398393
2 600
1396552
1396230
900
1393110
850
1392969

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.