Koffert

259540

KOFFERT, 1900-talet först hälft, svart, med lyfthandtag i skinn, beslag i mässing, invändigt med uttagbar låddel, höjd 57, 93x51 cm

Nyckel saknas, remmar av, slitage

Diverse

Rum 8

Koffert

Budhistorik (22 bud)
1396059
1396057
2 800
1396057
2 600
1392330
2 400
1394663

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.