Draperier

259520

DRAPERIER, 3 längder, 1900-tal, maskinvävd, respektive ca 120x199, 198x120 cm, 216x118 cm

Smärre skador, fläckar, en längd skarvad

Mattor/Textilier

Rum 3

Draperier

Budhistorik (10 bud)
1396087
850
1395454
1396086
1395454
750
1396085
700

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.