Bordslampfot

259519

BORDSLAMPFOT, 1900-talets första hälft, Japan, montage i brons, dekor av fåglar i träd, total höjd ca 70 cm

Slitage, skada/kablage behöver bytas

Belysning

Rum 1

Bordslampfot

Budhistorik (3 bud)

1393887
1390099
1390023

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.