Hink koppar 17/1800-tal

259516

HINK, 17/1800-tal, koppar, hänklar i smide, stämplad LW samt otydlig stämpel, punsad och ciselerad dekor av blomster, höjd ca 26 cm

Slitage, skador

Diverse

Rum 3

Hink koppar 17/1800-tal

Budhistorik (4 bud)

1390075
1 600
1394138
1390075
1389944

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.