Bengt Fransson oljemålning

259513

FRANSSON, Bengt (född 1935): " Vinterpromenad, Södermälarstrand", signerad Bengt Fransson, olja på duk, ca 23,5x26 cm

Konst, Måleri

Fack 8

Bengt Fransson oljemålning

Budhistorik (5 bud)
1395886
1391513
1390176
1390175
1390008

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.