Bernat Klein oljemålning

259503

KLEIN, Bernat (f.1922): "Tulips", signerad och daterad Klein '64 ā tergo, olja på duk, 56x66 cm

Konst, Måleri

Rum 17

Bernat Klein oljemålning

Budhistorik (10 bud)
1396533
750
1396527
700
1396524
650
1396519
600
1396514
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.