Wiwen Nilsson ring

259502

RING, sterlingsilver, Wiwen Nilsson, fasettslipad bergkristall, ringstorlek ca 17 mm

Slitage, repor

Guld/Smycken, Design

Kundcenter

Wiwen Nilsson ring

Budhistorik (9 bud)
1396551
1 900
1395789
1 800
1392483
1392423
650
1391200
500

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.