Gustaf Brandelius Positivspelaren

259499

BRANDELIUS, Gustaf (1833-1884): "Positivspelaren", signerad och daterad G. Brandelius Düsseldorf 1859, olja på duk, 67,5 x 58 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Budhistorik (5 bud)
1395716
7 200
1390941
6 200
1390007
3 800
1389943
3 600
1389942

Slutpris SEK:
7 200
690 EUR, 810 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.