Soffa sk gripsholmsmodell

259493

SOFFA, sk gripsholmsmodell, 1900-tal, gråmålad, längd 128 cm

Slitage och färgbortfall

Rum 4

Soffa sk gripsholmsmodell

Budhistorik (4 bud)

1396654
450
1396560
1396560
1392622

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.