Jose Louis Pascual oljemålning

259491

PASCUAL, José Luis (f 1947): "Arbol de la vida sobre ben", signerad och daterad Pascual 91, olja på pannå, 119x119 cm

Smärre repa

Konst, Måleri

Rum 17

Budhistorik (13 bud)
1395859
1396810
950
1395859
900
1396762
850
1395859
700

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.