Vincente Pimentel collage

259490

PIMENTEL, Vincente (född 1947): Komposition med äpple, signerad och daterad V Pimentel -81, blandteknik/collage, 135x165 cm

Konst, Måleri

Rum 15

Vincente Pimentel collage

Budhistorik (1 bud)

1390633
2014-08-13 07:04:26

2014-08-19 kl 20:54
Slutpris SEK:
95 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.