Bertil Warnolf triptyk

259489

WARNOLF, Bertil, triptyk (född 1950): Surealistiskt motiv med tennisbollar, signerad och daterad Warnolf -79, olja på duk, 176x72 cm

Konst, Måleri

Rum 17

Bertil Warnolf triptyk

Budhistorik (18 bud)
1396598
3 400
1396751
3 200
1396598
1396726
2 800
1396598
2 400

Slutpris SEK:
3 400
326 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.