Antoni Clavé relief

259488

CLAVÉ, Antonio (Spanien, 1913-2005): "Signes assemblés", signerad Clavé, numrerad 54/80, relief i aluminium, 78x65 cm

Konst

Rum 17

Antoni Clavé relief
Budhistorik (12 bud)
1396426
2 600
1396405
2 400
1390904
1396003
1390904
1 900

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.