Vas Ulrica Hydman-Vallien

259474

VAS, glas, Ulrica Hydman Vallien, Kosta Boda, polykromt underfång med röd insida, mynningen krönt av svart orm, signerad och numrerad "Ulrica HV 7322001 Kosta Boda Lim Ed. 2/5", höjd 43 cm

Glas, Konstglas

Rum 17

Vas Ulrica Hydman-Vallien

Budhistorik (44 bud)
1396739
9 800
1396737
9 600
1396733
9 400
1396735
9 400
1396733
9 200

Slutpris SEK:
9 800
987 EUR, 1 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.