Vaser Royal Doulton

259454

VASER, 1 par, keramik, Royal Doulton, England, 1900-talets första del, balusterformade, blå glasyr med delvis förgylld reliefdekor, höjd 26 cm

Keramik/Porslin

Monter 8

Vaser Royal Doulton

Budhistorik (7 bud)
1396163
600
1395364
550
1396162
500
1395364
450
1396158

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.