Ljuskrona

259448

LJUSKRONA, 1900-talets andra hälft, mässingsstomme, dekor av girlanger och rosor, höjd 55 cm

Ej funktionstestad, slitage

Belysning, Ljuskronor

Rum 14

Ljuskrona
Budhistorik (18 bud)
1396732
3 200
1396666
1396595
2 800
1396537
2 600
1396319
2 400

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.