Erik Tryggelin oljemålning

259439

TRYGGELIN, Erik (1878-1962): Skymning, signerad och daterad 29/8 1917, olja på pannå, 20x22,5 cm

Konst, Måleri

Rum 5

Erik Tryggelin oljemålning

Budhistorik (9 bud)
1396401
4 400
1393878
4 200
1393878
3 200
1393321
1393320

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.