Lomax litografi

259436

LOMAX, John Arthur (1857-1923): Figurscen, signerad i plåten John A Lomax, litografiskt tryck, 46x63 cm

Ramen med färgbortfall

Rum 5

Lomax litografi

Budhistorik (6 bud)
1396773
550
1396770
500
1394812
450
1395731
450
1394812

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.