Lennart Sand oljemålning

259435

SAND, Lennart (född 1946): Berguv i skogslandskap, signerad L. Sand, -00, olja på duk, 120x160 cm
PROVENIENS: Berguven är prototypen till logotypen för ett helikopterbolag

Konst, Måleri

Rum 9

Lennart Sand oljemålning

Budhistorik (25 bud)
1396704
17 000
1396701
16 500
1396699
16 000
1396698
15 500
1396697
15 000

Slutpris SEK:
17 000
1 629 EUR, 1 913 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.