Heymans oljemålning

259431

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1900): Lantligt hus med blommande träd och höns, signerad A...? Heymans, olja på duk, 58x81 cm

Konst, Måleri

Rum 5

Heymans oljemålning

Budhistorik (1 bud)

1393745
2014-08-16 19:58:17

2014-08-19 kl 20:48
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.