Skåp 1800-tal

259425

SKÅP, 1800-talets andra hälft, ek, skuren dekor, dekor av kolonnetter, invändigt med klädstång, dörrlucka med spegelglas, höjd ca 205, 108x70 cm, nyckel medföljer

Renoverat och kompletterat, omarbetat

Ändringar/tillägg
Nyckel medföljer, avhämtas vid Utlämningen

Rum 16

Skåp 1800-tal

Budhistorik (12 bud)
1399184
1397405
2 800
1397248
2 600
1396222
2 400
1396137

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.