Karl Dahlqvist oljemålning

259424

DAHLQVIST, Karl (1900-71): "Sommarblommor i fönster", signerad och daterad Karl Dahlqvist Hysingsvik 1936, olja på duk, 66x59 cm

Konst, Måleri

Rum 6

Karl Dahlqvist oljemålning

Budhistorik (24 bud)
1396691
1 700
1396690
1 600
1396688
1396687
1 400
1396686
1 300

Slutpris SEK:
1 700
162 EUR, 182 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.